wToGram.pl

Zarejestrowałem się a nie przyznano mi punktów

Moja rejestracja nastąpiła ponad dwa dni temu , a mimo to nie przyznano mi punktów. Komu się tak samo zdarzyło?
zapytał damianodzi, 10 kwi 2016, 17:33

Odpowiedzi

Dodaj odpowiedź
virusek27, 2 lata temu
Mam identycznie
djmakalo, 2 lata temu
To stwórca gry ci ich nie daje musisz wziac inna gre
maniekxds, 2 lata temu
zjebane.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
olko285, 2 lata temu
wyłącz adblocka jeśli masz
woth18, 2 lata temu
Może być to spowodowane tym, że źle ukończyłeś zadanie albo po prostu wina adblocka.
matis3470, 2 lata temu
Też tak mam
carper, 2 lata temu
Wyłącz adblocka jeżeli masz , ja tak miałem i już idą 1200 punktów na koncie Polecam ;)
takkar, 2 lata temu
zmien przegladarke

Dodaj odpowiedź