wToGram.pl

Zarejestrowałem się a nie przyznano mi punktów

Moja rejestracja nastąpiła ponad dwa dni temu , a mimo to nie przyznano mi punktów. Komu się tak samo zdarzyło?
zapytał damianodzi, 10 kwi 2016, 17:33

Odpowiedzi

Dodaj odpowiedź
virusek27, rok temu
Mam identycznie
djmakalo, rok temu
To stwórca gry ci ich nie daje musisz wziac inna gre
maniekxds, rok temu
zjebane.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
olko285, rok temu
wyłącz adblocka jeśli masz
woth18, rok temu
Może być to spowodowane tym, że źle ukończyłeś zadanie albo po prostu wina adblocka.
matis3470, rok temu
Też tak mam
carper, rok temu
Wyłącz adblocka jeżeli masz , ja tak miałem i już idą 1200 punktów na koncie Polecam ;)
takkar, rok temu
zmien przegladarke

Dodaj odpowiedź