wToGram.pl

Serwis upadl, nie realizuja zamowien!

Witam, juz 4 dzien nie dostalem kodu, w dodatku email jest nie dzialajacy i nie maja regulaminu.
Nie rejestrujcie sie!
zapytał mattw, 19 lip 2016, 11:46

Odpowiedzi

Dodaj odpowiedź
mattw, rok temu
4 dzien bez kodu
adam6, rok temu
Człowieku, lepiej ogarnij się.
1. Po pierwsze ten serwis jest w fazie testów, więc nie ma regulaminu.
2. Są opóźnienia, bo wakacje są, przecież admini nie będą całe 24 godz. przy komputerze siedzieć, bo Ty chcesz wymienić punkty na kod.
3. Rejestracje są zatwierdzane przez wydawców gier, nie adminów, oni tylko przydzielając punkty za nie :P
4. Pamiętaj, nikt nie kazał Ci rejestrować się tu i grać w te gry. Robić to z własnej woli, więc, jak coś się nie podoba? To nie musisz się logować tu. Koniec tematu ;)

Pozdrawiam, Adam6.
mafioza11, rok temu
@Adam6 Panie Adamie ale "mattw" dobrze mówi serwis upada, mdleje.
Na samym dole strony zamiast © 2016 wToGram.pl jest "© 2015 wToGram.pl "
Ja na zamówienie 20zł psc czekałem 7 dni (na drugim koncie)
adam6, rok temu
,,mafioza11" Właśnie źle mówi :P A to, że na dole piszę ,,2015" zamiast ,,2016" to nie dowód, gdyż to tylko liczby. Gdyby serwis upadł to :
1. Nikt nie zalogował by się na serwis.
2. Rejestracje do gier przestałyby działać.
3. Screeny, które mają potwierdzić wykonanie zadania, nie byłyby zaliczane.

Wiem, że wiele osób może powiedzieć, ale mi rejestracji nie zalicza, ja czekam na zaliczenie zadania X godz. lub ja Ty czekasz na swoją kartę PSC. Lecz bądźmy szczerzy, raz są wakacje, a przecież admini to ludzie, też muszą odpoczywać. Owszem serwis działa teraz wolniej, ale cierpliwości, przecież kiedyś zamówienie zostanie wykonane, zadanie zaliczone czy rejestracja zweryfikowana ;)
adam6, rok temu
(...) lub jak*
mariusz, rok temu
Z tego co mi odpisali to byłoto pierwsze opóźnienie spowodowane brakiem kodów po weekendzie. Problem był tylko z kodami 20zł, pozostałe były wydawane.
adam6, rok temu
No widzisz, serwis działa! ;)
mafioza11, rok temu
Rejestracja w Elsword na dogry przebiega pomyślnie :P A tu "Wybrana przez Ciebie gra niestety nie jest już aktywna." Więc ?
W polowie gier pisze Przepraszamy, zadania w grze są aktualnie niedostępne.
Wiec...
ferrad, rok temu
Serwis nie upada tylko jest to wina wydawcow gier. Niektore gry maja tylko miesiaczna umowe na rejestracje. Po tym czasie gry sa usuwane bo serwis na tym juz nie zarabia.Kiedy bedzie jakas nowa odslona gry na funhub lub innych programach to serwis to doda. !
mafioza11, rok temu
Upada. Porównaj sobie tą stronę do "dogry" lub do "bananki.pl". Te strony maja support 24/7 a tutaj na odpowiedź czekasz 1tyg

Dodaj odpowiedź