wToGram.pl
Gry

Zmierzch Bogów

Mam problem z punktami

Chciałem się kogokolwiek zapytać czy ktoś dostał normalnie punkty za tą grę ? Bo ja wbilem na tej grze 150 lvl i normalnie sie zarejestrowalem przez ten serwis. I do dzisiaj przez 3-4 dni nie mam jeszcze punktów myślałem że mają jakies problemy i nwm co już mam robić ...Proszę o pomoc
zapytał virusprg12, 23 lis 2016, 21:16

Odpowiedzi

Dodaj odpowiedź
amber513, 10 mięsiecy temu
Może poczekaj jeszcze trochę , raz dostałam punkty dopiero po jakichś 5 dniach więc myślę , że po prostu gdzieś tam nie nadążają :) Niestety raczej nic więcej polecić nie mogę :/
sewill9, 9 mięsiecy temu
Jak mówi koleżanka wyżej, musisz być cierpliwy ^^ Sam czekam na punkty w dwóch grach dość długo. ;/
adamo90, 8 mięsiecy temu
ja tez nabilem 124 lvl i nie dostałem punktów
gramrano, 8 mięsiecy temu
wiem dobrze jak ta strona działa. Jeżeli się zarejestrujesz w grze i w ciągu godziny nie dostaniesz za nią punktów to już nie dostaniesz. Wtedy trzeba zmienić IP, przeglądarkę, rozdzielczość ekranu, wyczyścić ciasteczka i najlepiej jeszcze programem CCleaner i od nowa się zarejestrować.
adamo90, 8 mięsiecy temu
ten portal to jedno wielkie oszustwo tyle niby punktowm 4000 do zdobycia ha gdzie? prawie we wszystkich grach pokończyłem 2 misje wrzuciłem screena i mineło 4 dni i żadnych punktów nie dostałem i nie mogę grać dalej o punkty bo stoje w miejscu...beznadzieja...

Dodaj odpowiedź