wToGram.pl

JAK TO DZIAŁA?

GRASZ W DARMOWE

GRY MMO

ZDOBYWASZ

PUNKTY

WYMIENIASZ PUNKTY

NA KODY DO GIER

ZAŁÓŻ KONTO

Gry strategiczne

Forge of Empires / gra przeglądarkowa
Forge of Empires to strategiczna gra przeglądarkowa, w której tworzysz własne miasto i rozwijasz je na przestrzeni dziejów, poczynając od epoki kamienia. Buduj obiekty typowe dla danej epoki. Rozszerzaj strefę wpływów poprzez kampanie wojenne...
Total War: Arena / gra do pobrania
Sieciowa gra strategiczna rzucająca graczy w wir spektakularnych walk na starożytnych polach bitew pomiędzy dwiema 10-osobowymi drużynami.
Travian / gra przeglądarkowa
TRAVIAN jest najpopularniejszą na świecie grą w przeglądarce. Jako gracz TRAVIANA zbudujesz imperium, utworzysz wspaniałą armię, aby walczyć wraz ze swoim sojuszem o panowanie nad światem.
Stormfall: Age of War / gra przeglądarkowa
Stormfall: Age of War to strategiczna gra fantasy, w której wkraczamy do magicznego świata, pełnego chciwych władców i wspaniałych wojowników. Zabawę zaczynamy poprzez rozbudowanie swojego miasta oraz armii, aby stworzyć prawdziwe imperium.
Imperia Online / gra przeglądarkowa
Imperia Online to gra strategiczna, w której gracz rozwija własne imperium. Dbając o równomierny rozwój gospodarczy i wojskowy ma szansę stać się regionalną potęgą i wygrać w świetnie dopracowanej, wielowątkowej i wymagającej rozgrywce!
OGame / gra przeglądarkowa
OGame jest kosmiczną grą strategiczną, w której tysiące graczy zbiera się jednocześnie, by grać ze sobą lub przeciw sobie. Aby grać z nimi, potrzebujesz tylko zwykłej przeglądarki internetowej.
Lords Mobile / gra mobilna
Lords Mobile to nowa strategiczna gra w czasie rzeczywistym. Zbuduj swoje królestwo, trenuj Bohaterów, szkól swoich żołnierzy i walcz, aby dostać się na sam szczyt.
Travian Kingdoms / gra przeglądarkowa
Zagraj w darmową grę przeglądarkową Travian Kingdoms. Rozbuduj swoją osadę, wybierz nację i stwórz armię, aby wziąć udział w walce z tysiącami innych graczy.
The Settlers Online / gra przeglądarkowa
The Settlers Online to strategiczna gra przeglądarkowa, w której rozbudowujesz wraz z poddanymi swoje włości do poziomu kwitnącego, zamożnego imperium.
Elvenar / gra przeglądarkowa
Rozpocznij przygodę od małej osady w dawno zapomnianym świecie fantasy. Wciel się w potężnych elfickich magów lub inspirowanych średniowieczem, bitnych ludzi. Eksploruj świat tej wyjątkowej gry online i odkryj artefakty, które przyspieszą...
Nemexia / gra przeglądarkowa
Zmierz się z tysiącami graczy w bitwach czasu rzeczywistego. Wzmacniaj Admirała i uwolnij umiejętności własnych statków Komandorskich.
My Lands: Black Gem Hunting / gra przeglądarkowa
My Lands: Black Gem Hunting to strategia wojskowo-ekonomiczna online. Grasz z tysiącami graczy, rozwijasz miasto, handlujesz, zawierasz sojusze i prowadzisz wojny. My Lands to pierwsza strategia oferująca nie tylko dobrą rozrywkę, lecz także możliwość...
Siegelord / gra przeglądarkowa
Pozwól ponieść się epickiej przygodzie w taktycznej walce o władzę, wpływy oraz dominację. Dołącz do jednego z sojuszy i spraw, aby herb twojego królestwa stał się sztandarem dla całego kontynentu.
Nords: Heroes of the North / gra przeglądarkowa
Poprowadź armię do zwycięstwa nad legionami nieumarłych w strategiczne grze osadzonej w klimacie nordyckiej mitologii.
Goodgame Empire / gra przeglądarkowa
Goodgame Empire to strategiczna gra prosto z Goodgame Studio. Zbuduj własne imperium, stwórz armię i tocz pojedynki z innymi graczami na dynamicznej mapie świata.
Affected Zone Tactic / gra do pobrania
Walcz w drużynowych walkach PvP w darmowej strategicznej grze akcji. Affected Zone Tactics to wojenna gra MMO free-to-play na którą czekałeś!
Star Trek: Alien Domain / gra przeglądarkowa
Star Trek: Alien Domain to strategiczna gra MMO w której przenosimy się do uniwersum Star Treka. Dołącz do Federacji lub Klingonów, aby zmagać się z innymi o wpływy na obszarze Fluidic Space, zakładając kolonie, rozbudowując flotę oraz tocząc...
Soldiers Inc. / gra przeglądarkowa
Nowa, ekscytująca gra MMORTS utrzymana w klimacie wojennym, której akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości.
Tribal Wars 2 / gra przeglądarkowa
Tribal Wars 2 to darmowa gra strategiczna, osadzona w realiach średniowiecza. Jako władca zamku położonego w rozdartej wojną krainie, musisz bronić i rozwijać swoje królestwo, by zapewnić jego przetrwanie. Twórz armie, wznoś zamkowe fortyfikacje...
Anno Online / gra przeglądarkowa
Anno Online to strategiczna gra ekonomiczna oparta na popularnej serii gier komputerowych. Akcja gry rozpoczyna się na nowo odkrytych ziemiach na Zachodzie, gdzie gracz otrzymuje małą wysepkę. Jako jej zarządca, musi wybudować prawdziwe miasto i niebywale...
Khan Wars / gra przeglądarkowa
Khan Wars to gra strategiczna, w której gracze konkurują w otwartym świecie MMO. Zawodnicy rywalizują na wybranych przez siebie światach, aż wyłonią zwycięzcę, którego imię zostanie zapisane w „Sali chwały”. Khan Wars to gra przeznaczona...
Wargame 1942 / gra przeglądarkowa
Weź udział w konflikcie II Wojny Światowej i stań się największą nadzieją na uzyskanie zwycięstwa. Walczo własne przekonania i o prawdę eliminując wszystko co stanie Ci na drodze. Użyj swojej Armii do walki z tysiącami innych Graczy i wykorzystaj...
Game of War / gra mobilna
Game of War: Fire Age to społecznościowa gra strategicznej w której rywalizujemy z osobami z całego świata w walcę o dominację nad królestwem.
Grepolis / gra przeglądarkowa
Grepolis – gra przeglądarkowa osadzona w czasach antyku. Buduj wspaniałe miasta, zawieraj potężne sojusze, wykorzystaj moc bogów i podbij świat.
Dark Era / gra do pobrania
Dark Era to fantastyczna gra MMORPG, która przenosi nas do świata przygody oraz wyzwań. Stwórz swojego bohatera i odkrywaj wielki świat opisany przez historię. Bohaterowie są przenoszeni w czasie, by odkrywać przygody w czasach Starożytnego Egiptu,...